2019 m. spalio 18 d. LITEXPO parodų ir kongresų centre vykusioje mokytojų kvalifikacijos tobulinimo konferencijoje ,,Mokslas-Technologijos-Menai” (S-T-Arts, angl. Science-Technology-Arts), dr. Zitai Žebrauskienei, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto rektorei, Nacionalinės Trečiojo amžiaus universitetų asociacijos pirmininkei buvo įteikta STARTS programos organizatorių nominacija „Už mokymosi visą gyvenimą idėjos įgyvendinimą ir sėkmingą jaunųjų ir senjorų kūrybinį ugdymą“.

Kvalifikacijos tobulinimo konferencijos tikslas – supažindinti dalyvius su kūrybiškumo ugdymo metodikomis, pristatyti kūrybinių veiklų integravimą į edukacinį procesą bei praktikoje taikomas inovacijas. Konferenciją organizavo Vilniaus dizaino kolegija kartu su Vytauto didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutu. Konferencija vyko specializuotos aprangos, tekstilės ir inovacijų parodos BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS metu.

Nominacija dr. Zitai Žebrauskienei buvo įteikta kūrybinių dirbtuvių metu. Kadangi nominantė tą dieną dalyvavo Kaune vykusiame Nacionalinės TAU asociacijos visuotiniame ataskaitiniame susirinkime, apdovanojimą priėmė MČTAU projektų vadovė Laima Tuleikienė.

STARTS programos organizatorių nominacijos taip pat buvo įteiktos Romualdai Navikaitei, Lietuvos vaikų fondo direktorei – „Už sėkmingas inovacijas, ugdant vaikų ir jaunimo kūrybiškumo ir verslumo kompetencijas“ ir Vajonei Strimaitienei, Lietuvos Socialinių pedagogų asociacijos valdybos narei – „Už inovcijas, inicijuojant institucijų pokyčius, siekiant darnaus švietimo“.

MČTAU inf.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

PASITINKANT TARPTAUTINĘ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENĄ ĮVEIKIME VISUS SUNKUMUS IR DRĄSIAI ŽENKIME PER MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTOVĖS SLENKSTĮ, ĮPRASMINKIME SAVO GYVENIMĄ NUOŠIRDŽIA BENDRYSTE IR SAVIRAIŠKA. OPTIMIZMO, PASITIKĖJIMO, KŪRYBIŠKUMO!