erazmus  SMIMČTAU jau turi sukaupusi nemažą patirtį, vykdant ne tik nacionalinius, bet ir tarptautinius projektus. Šiuo metu MČTAU kartu su partneriais Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje ir Suomijoje įgyvendina ES ERASMUS+ finansuojamą 24 mėnesius truksiantį tarptautinį projektą „Senjorai savanoriai migrantų integracijai” (SVMI).

Šiuo projektu siekiama skatinti savanorystę tarp vyresniojo amžiaus gyventojų bei mažinti jų socialinę atskirtį, padėti migrantams ir pabėgėliams geriau integruotis į priimančiąją visuomenę, pasitelkiant į pagalbą vietos senjorus savanorius.

Su projekto tikslais ir uždaviniais supažindinti MČTAU rektorato nariai, fakultetų dekanai, klausytojai.

Vykdant suplanuotas veiklas, šiuo metu rengiamos savanorių mokymų programos. Siekiant išsiaiškinti projekto dalyvių lūkesčius ir geriau patenkinti jų poreikius, vasario mėnesį anonimiškai buvo apklausti potencialūs MČTAU savanoriai. Tokios pat apklausos vyko ir SVMI partnerių šalyse.

Senjorų apklausa buvo siekiama išsiaiškinti, į kokias veiklas jie norėtų įsijungti, jei turėtų galimybę padėti migrantui ar pabėgėliui savo šalyje. Buvo domimasi senjorų nuomone apie esminius socialinius, kultūrinius ir ekonominius migracijos veiksnius, apie iššūkius, su kuriais gali tekti susidurti, savanoriaujant migrantų integracijos srityje ir kt.

MČTAU senjorai užpildė 30 anketų.

senjorai6

senjorai7

Nuoširdžiai dėkojame visiems apklausoje dalyvavusiems senjorams.

Daugiau informacijos: 

MČTAU svetainėje http://www.mctau.lt/apie-mus/projektine-veikla/241-2017-m-projektai

Projekto svetainėje http://www.seniors4migrants.eu/

Facebook paskyroje „Senior volunteers for migrant integration“

Jei susidomėjote šiuo projektu ar turite klausimų, rašykite el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nuotraukose MČTAU klausytojai domisi SVMI projektu

MČTAU informacija

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis