Kalendorius

rugsėjo   2021
Pr An Tr K Pn Š Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Naujienų prenumerata

Sutinku su taisyklėmis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kalendorius

rugsėjo   2021
Pr An Tr K Pn Š Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Rugsėjo mėnesį MČTAU klausytojai dalyvauja anglų kalbos mokymų programoje. Šie Užsienio kalbų fakulteto anglų kalbos mokymai yra viena iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų projekto „Po vienu dangumi“ dalių, kurį įgyvendinant dalyvauja mūsų universitetas. Vienos iš grupių lektorė Raimonda Sadauskienė teigia: „Šie mokymai – didelė dovana“.

Grupė – lyg klubas

R. Sadauskienės požiūriu, tokie mėnesį trunkantys kasdieniai mokymai labai naudingi. „Jei tęstųsi ilgiau, gal mes jau pavargtume, – mano ji. – Tačiau po vasaros, nesimokius tris mėnesius, susitikti su stipria grupe, kuri moka kalbėti, ir padaryti tokį intensyvų kalbos atšviežinimą – labai naudinga“.

Pagrindinis šių anglų kalbos mokymų tikslas, pasak R. Sadauskienės, – kalbėti, praturtinti žodyną. Be to, mokomasi ne tik bendrauti anglų kalba, bet ir intonacijos, posakių, taip pat gramatikos.

Mokymuose dalyvaujančią grupę R. Sadauskienė vadino anglų kalbos tobulinimo klubu. O grupės narius apibūdino kaip be galo įdomius žmones, kurie nori tobulėti, nuo kurių pati pasikrauna.

Grupės narių atsiliepimai

Aldona Makaveckienė: „Mokykloje mokiausi prancūzų kalbos. Anglų visai nemokėjau, o šiais laikais ji labai svarbi – ypač keliaujant. Todėl pradėjau jos mokytis. Šiuose mokymuose dalyvauju, nes juos veda nuostabi dėstytoja Raimonda. Ji moka pakelti pasitikėjimą savimi, norą toliau mokytis. O ir grupė labai įdomi. Tikrai – lyg koks klubas. Taip pat dalyvauju todėl, kad toliau tobulinčiau anglų kalbą.“

Vida Katkauskienė: „Šiame projekte nusprendžiau dalyvauti, nes mano anglų kalbos žinios nėra ypatingos, mat pagrindas – vokiečių kalba. Dabar mėnesį galiu tobulėti, girdėti anglų kalbą. Tai stimulas. Stengiuosi daug keliauti, tik dabar karantinas sutrukdė, o paprastai išvažiuoju tris kartus per metus, ir anglų kalba tikrai visur labai reikalinga“.

Irena Burkienė: „Einu visur, kur kviečia Raimonda. Tai nuostabios pamokos. Tikrai reikia atšviežinti primirštus dalykus, nes kai kalbos nevartoji, jie tiesiog tirpsta iš atminties. O čia yra puiki proga viską atgaminti. Kai skaitymas teikia daug džiaugsmo, norisi, kad ir kalbėjimas pradėtų džiuginti. O tobulinti noriu, nes man labai patinka anglų kalba“.

Birutė Ulozienė: „Kodėl aš čia? Todėl, kad turime puikią dėstytoją. Mums pasisekė, nes jau pernai su ja bendravome visus mokslo metus kartą per savaitę. O anglų kalbos žinias noriu gilinti, nes tai yra „pilkųjų ląstelių“ judinimas, kaip sakė žinomas veikėjas. Taip pat – komunikavimas keliaujant, bendravimas su Didžiojoje Britanijoje gyvenančios dukros draugais. Tai gyvenimas, tai puiku“.

Zofija Andžejevska: „Mane pakvietė į šiuos mokymus. Čia yra labai gera kompanija – mieli, protingi ir gerai angliškai kalbantys žmonės. O šios kalbos reikia keliaujant po pasaulį. Mėgstu keliauti ir tai darau dažnai. Norėtųsi sugebėti bendrauti. Todėl esu labai dėkinga dėstytojai, kuri mane čia pakvietė“.

Juozas Simokaitis: „Šiuose kuruose dalyvaujame todėl, kad mūsų grupė į juos įtraukta. O man malonu būti ir bendrauti šioje grupėje. Kartu tai yra galimybė praktikuoti kalbą. Man patinka anglų. O jei nekalbi, ji išsitrina iš atminties. Todėl visą laiką reikia praktikuoti. Anglų kalbą vartoju būdamas užsienyje“.

Rasa Pakalkienė: „Šie mokymai – tai gyvos anglų kalbos pamokos, tarytum būtum ne lietuviškai, o angliškai kalbančiųjų aplinkoje. Toks kalbos tobulinimas turbūt yra vienas efektyviausių“.

MČTAU informacija

MČTAU anglų kalbos mokymo grupės nuotraukos

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT83 7290 0990 1557 6176

Žemėlapis

NAUJI KLAUSYTOJAI PRIIMAMI NUO RUGSĖJO 1 D. IKI 30 D. DARBO DIENOMIS NUO 11 IKI 15 VAL. MČTAU BŪSTINĖJE (STUDENTŲ G. 39) L3 AUDITORIJOJE. GALIMYBIŲ PASAS BŪTINAS! DAUGIAU SKAITYKITE – INFORMACIJOJE NAUJAM KLAUSYTOJUI