pdf icon 32Informacija klausytojui


Vilniaus mieste gyvenantys senjorai kviečiami dalyvauti projekte „Fizinis aktyvumas vyresniame amžiuje“. Projektas organizuojamas Geros savijautos centro „Sanus“ ir yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Daugiau informacijos ir registracija čia.


2020 m. vasario 28 d. 14 val. Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60)  vyks MČTAU fakultetų klausytojų protų mūšis, skirtas MČTAU veiklos 25-mečiui ir Lietuvos Respublikos valstybingumo atstatymo 30-mečiui.

pdf icon 32 Renginio nuostatai


Informuojame MČTAU bendruomenę, jog  vasario - kovo mėnesiais Užsienio kalbų fakultete vyks Atvirų durų dienos. Kviečiame apsilankyti užsienio kalbų dėstytojų vedamuose užsiėmimuose ir  pasidžiaugti kolegų senjorų pasiekimais mokantis užsienio kalbos.


2020 m. vasario 18 d. 16 val. A11 aud. Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto Diskusijų klubas kartu su rektoratu organizuoja paskaitą „Bridžo istorija ir paslaptys“. Paskaitoje dalyvaus ilgametis Vilniaus bridžo klubo prezidentas Edgaras Kelpša, Lietuvos bridžo federacijos prezidentas ir rinktinės narys Erikas Vainikonis, Lietuvos moterų rinktinės Pekino olimpiadoje narė Jurgita Rotomskienė. Paskaitoje sužinosite, kas yra sportinis bridžas. Po paskaitos vyks norinčiųjų išmokti žaisti bridžą registracija į kursus – išmoksite žaisti vieną iš įdomiausių ir populiariausių žaidimų pasaulyje.


2020 m. vasario 13 d. 13 val. Turizmo fakultetas kviečia MČTAU bendruomenę į Užgavėnių šventę, kuri vyks Vilniaus universiteto Botanikos sode „Vingis“. Su Lašininiu ir Kanapiniu, su dainininkais ir šokėjais „duosom garo“, rinksim gražiausią Užgavėnių kaukę, spalvingiausią aprėdą, didžiausią skraistę, ilgiausią šaliką. Kad būtų geri metai, sočiai prisivalgysime blynų. Laužo šiluma ir atsisveikinimas su More bus puikus startas naujiems mūsų veiklos užmojams ir nuoširdžiai tarpusavio bendrystei. Švęsime kartu su svečiais iš Kauno, Druskininkų, Ukmergės, Elektrėnų ir Trakų TAU senjorais.


2020 m. vasario 7 d. (penktadienį) 11 val. A11 aud. įvyks Kultūros fakulteto paskaita-susitikimas su archeologe dr. Daiva Steponavičiene, kuri skaitys paskaitą apie senovės baltų archeologinį kostiumą ir jo rekonstrukciją. Maloniai kviečiame prisijungti universiteto bendruomenęKultūros fakulteto dekanė Aldona Mikulionienė.


2020 m. vasario 5 d. 8 - 13 val. Vilniaus kolegijos salėje (Studentų g. 39) vyks sveikatinimo forumas ,,Reikia išmokti sveikam išlikti“ (Vydūnas). Forumo dalyviams bus atliekami sveikatos tyrimai. Patarimus sveikatos klausimais teiks įvairių sričių sveikatos priežiūros ir visuomenės sveikatos specialistai.

pdf icon 32 Forumo programa


Kviečiame mokytis savarankiškai!

2019-2020 mokslo metais MČTAU klausytojai aktyviai dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva“, daugiau informacijos https://www.prisijungusi.lt/apie-projekta/.

Kviečiame susipažinti ir išbandyti projekte parengtas kompiuterinio raštingumo savarankiško mokymosi programas https://www.prisijungusi.lt/savarankiskas-mokymasis/

2016-2017 metais MČTAU klausytojai dalyvavo projekte „Senjors On-line“. Daugiau informacijos rasite http://www.seniorsonline.eu/lt

Kviečiame pasinaudoti projekte parengta 60 val. apimties integruoto mokymosi programa, skirta senjorų anglų kalbos gebėjimų tobulinimui ir skaitmeninio raštingumo įgūdžių stiprinimui http://book.seniorsonline.eu/


2019 m. gruodžio 11 d. nuo 9 iki 15 val. Sveikos gyvensenos fakultetas organizuoja nemokamą regos patikrinimą. Registruoja ir išsamiau informuoja Janina Martyšienė, mob. 8 685 57 808.


2019 m. gruodžio 3 d. 14 val. kviečiame MČTAU bendruomenę į Advento ir gerumo popietę. Renginys vyks Vilniaus įgulos karininkų ramovės salėje, Pamėnkalnio g. 13.

pdf icon 32 Popietės programa


Penktadienį, lapkričio 15 d. 10 val. kviečiu Kultūros fakulteto klausytojus atvykti į Karininkų ramovę (Pamėnkalnio g. 15), kur vyks konferencija ,,Vienuolynų kelias į Lietuvą“. Paskaitas skaitys VU profesorius Liudas Jovaiša – „Gyvenimas Vienuolyne“ ir istorikė Morta Baužienė – ,,Ankstyvieji ir vėlyvieji vienuolynai Lietuvoje“. Pirmiausia kviečiu 3-čio ir 4-to pogrupių klausytojus, kurie šiais mokslo metais mokosi pagal 3-čių (Atminties saugojimo ir religinių bendruomenių institucijos) ir 4-ų (Katalikų bažnyčios ir vienuolynai) metų programas. Laukiame ir visų kitų fakulteto narių.

Galėsite įsigyti ir naujausią Mortos Baužienės knygą ,,Pasižvalgymai po Vilniaus apylinkes“, kurioje rašoma apie Vilniaus apylinkių vienuolynus. Kultūros fakulteto dekanė Aldona Mikulionienė


Lapkričio 13 d. 14 val. A9 aud. Buities kultūros fakultetas kviečia į labdaros akciją „Pyragų diena”. Fakulteto klausytojai vaišins savo iškeptais skanėstais. Svečių paaukotus pinigus skirsime sergantiems vaikams. Ansamblis „AVE Musica“ prie akcijos prisidės savo dainomis. Laukiame Jūsų.

Jau 10 metų TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama „Pyragų diena“. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.


Nuo 2019 m. lapkričio 5 iki gruodžio 20 d. Sveikos gyvensenos fakultetas kviečia į sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus. Pastaba: grupės sukomplektuotos.


Spalio 23 d. 15 val. Vrublevskių bibliotekos 1 aukšto salėje vyks susitikimas su teisėju Ernestu Spruogiu. Maloniai kviečiame.


Spalio 16 d. 14 val. kviečiame visus MČTAU klausytojus į paskaitą, kurios metu „Swedbank“ atstovė pristatys bankų paslaugų naujoves, atsisakius kodų kortelių, supažindins su mokėjimų tvarkos pakeitimais naudojant mobilias programas, kortelių generatorius ar elektroninį parašą, atsakys į klausytojų klausimus. Susitikimas vyks A11 auditorijoje.


Spalio 15 d. 15.30 val. vyks naujų narių priėmimas (atranka) į MČTAU Šokių studiją. Priėmimas (atranka) vyks VDU Sporto centro Aerobikos salėje, Studentų g. 39-21. Norinčius prašome registruotis iki spalio 13 d. el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Kviečiame esamus ir naujus MČTAU klausytojus registruotis Suaugusiųjų mokymosi informacinėje sistemoje www.smis.lt ir tapti vartotoju, galinčiu veltui aktyviai dalyvauti tęstiniame mokymesi, naudotis visa joje esančia informacine ir mokymuisi skirta medžiaga. Užsiregistruokite SMIS sistemoje ir aktyvuokite šį prisijungimą savo el. pašte. Su sistema galite susipažinti tinklalapyje: www.youtube.com/watch?v=aZvx9EVT7Go


pdf icon 32 Kvietimas patobulinti užsienio kalbos įgūdžius

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

NUO KOVO 16 IKI BALANDŽIO 27 D. LAIKINAI SUSTABDOMA MČTAU  VEIKLA