pdf icon 32 Informacija klausytojui

Gruodžio 11 d. nuo 9 iki 15 val. Sveikos gyvensenos fakultetas organizuoja nemokamą regos patikrinimą. Registruoja ir išsamiau informuoja Janina Martyšienė, mob. 8 685 57 808.


2019 m. gruodžio 3 d. 14 val. kviečiame MČTAU bendruomenę į Advento ir gerumo popietę. Renginys vyks Vilniaus įgulos karininkų ramovės salėje, Pamėnkalnio g. 13.

Popietės programa


Penktadienį, lapkričio 15 d. 10 val. kviečiu Kultūros fakulteto klausytojus atvykti į Karininkų ramovę (Pamėnkalnio g. 15), kur vyks konferencija ,,Vienuolynų kelias į Lietuvą“. Paskaitas skaitys VU profesorius Liudas Jovaiša – „Gyvenimas Vienuolyne“ ir istorikė Morta Baužienė – ,,Ankstyvieji ir vėlyvieji vienuolynai Lietuvoje“. Pirmiausia kviečiu 3-čio ir 4-to pogrupių klausytojus, kurie šiais mokslo metais mokosi pagal 3-čių (Atminties saugojimo ir religinių bendruomenių institucijos) ir 4-ų (Katalikų bažnyčios ir vienuolynai) metų programas. Laukiame ir visų kitų fakulteto narių.

Galėsite įsigyti ir naujausią Mortos Baužienės knygą ,,Pasižvalgymai po Vilniaus apylinkes“, kurioje rašoma apie Vilniaus apylinkių vienuolynus.

Kultūros fakulteto dekanė Aldona Mikulionienė


Lapkričio 13 d. 14 val. A9 aud. Buities kultūros fakultetas kviečia į labdaros akciją „Pyragų diena”. Fakulteto klausytojai vaišins savo iškeptais skanėstais. Svečių paaukotus pinigus skirsime sergantiems vaikams. Ansamblis „AVE Musica“ prie akcijos prisidės savo dainomis. Laukiame Jūsų.

Jau 10 metų TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama „Pyragų diena“. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.


Nuo 2019 m. lapkričio 5 iki gruodžio 20 d. Sveikos gyvensenos fakultetas kviečia į sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus. Pastaba: grupės sukomplektuotos.


Spalio 23 d. 15 val. Vrublevskių bibliotekos 1 aukšto salėje vyks susitikimas su teisėju Ernestu Spruogiu. Maloniai kviečiame registruotis.


Spalio 16 d. 14 val. kviečiame visus MČTAU klausytojus į paskaitą, kurios metu „Swedbank“ atstovė pristatys bankų paslaugų naujoves, atsisakius kodų kortelių, supažindins su mokėjimų tvarkos pakeitimais naudojant mobilias programas, kortelių generatorius ar elektroninį parašą, atsakys į klausytojų klausimus. Susitikimas vyks A11 auditorijoje.


Spalio 15 d. 15.30 val. vyks naujų narių priėmimas (atranka) į MČTAU Šokių studiją. Priėmimas (atranka) vyks VDU Sporto centro Aerobikos salėje, Studentų g. 39-21. Norinčius prašome registruotis iki spalio 13 d. el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Kviečiame esamus ir naujus MČTAU klausytojus registruotis Suaugusiųjų mokymosi informacinėje sistemoje www.smis.lt ir tapti vartotoju, galinčiu veltui aktyviai dalyvauti tęstiniame mokymesi, naudotis visa joje esančia informacine ir mokymuisi skirta medžiaga. Užsiregistruokite SMIS sistemoje ir aktyvuokite šį prisijungimą savo el. pašte. Su sistema galite susipažinti tinklalapyje: www.youtube.com/watch?v=aZvx9EVT7Go


pdf icon 32 Kvietimas patobulinti užsienio kalbos įgūdžius

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis