2018 metų birželio 7–14 dienomis Šventojoje, sveikatos centre „Energetikas“ veikė MČTAU Turizmo fakulteto aktyvaus poilsio stovykla. Į šią stovyklą senjorai atvyko ne tik iš MČTAU, bet ir iš Trakų, Utenos, Panevėžio, Telšių, Šiaulių, Anykščių, Gardino, Druskininkų trečiojo amžiaus universitetų. Aktyviai pailsėti nusprendė 87 senjorai.

Jaukūs vienviečiai, dviviečiai, triviečiai bei keturviečiai kambariai, didelė konferencijų salė, baseinas su kaskadomis ir saunomis, biblioteka, kavinė, parduotuvė, gydytojų konsultacijos ir įvairios procedūros – viskas, ko reikėjo mūsų stovyklautojams, buvo šiame sveikatos centre. Šalia širdį džiugina skulptūrų parkas, gintarinis Baltijos pajūris ir pakrantės kopos. Čia sėmėmės harmonijos ir sveikatos.

Aktyvūs Turizmo fakulteto kuratoriai, tarybos nariai ir kiti geranoriški pagalbininkai padėjo sukurti tokią ypatingą stovyklavimo atmosferą, kad net sergantys pamiršo savo sveikatos problemas ir pasijautė daug geriau.

Ne tik rytinės mankštos, žygiai, sportas, bet ir paskaitos, gydytojų patarimai, poezijos skaitymai, pasidainavimai, filmukai ir nuotraukos iš kelionių – nuobodžiauti nebuvo kada. Stovyklautoją Vandą Mikoliūnienę gintarinis pajūris įkvėpė kūrybai – ji sukūrė 18 posmų Odę 2018-jų metų MČTAU turistams.

Didžiausią entuziazmą ir fizinę ištvermę stovyklautojai parodė Mažosios universiados metu.

Tokia pat stovykla vyks rugpjūčio 20–29 dienomis. Jau užsiregistravo 84 MČTAU klausytojai.

Teodora Dilkienė, Turizmo fakulteto dekanė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETUI – 25-ERI!