2017-2018 mokslo metų kiekvieną antradienį Karoliniškių seniūnijos salėje repetavo 32 atsinaujinusio choro „Varsa“ dainininkės. Parengtas daugiau kaip dvidešimties dainų repertuaras, kuriame yra ir linksmų, ir liūdnų dainų.

Choras šiais mokslo metais toliau tobulino vokalinių, dikcijos, niuansavimo ir daugiabalsio dainavimo įgūdžius, įtvirtino juos dainavimo metu ir mokėsi naujo repertuaro dainas: J. Kavaliausko „Atleisk man, Viešpatie, A. Bijavičiaus „Pabūk su manim“, „Kai uždainuoja“, A. Žilio „Tau, gimtine“.

Palydėdamos išeinančius metus, choristės koncertavo Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčioje. Giedojo kalėdines giesmes „Tyli naktis“, „Blizga žvaigždė“, „Kalėdos“, „Kalėdų varpai“ „Kalėdų snaigės“, „Baltu keliu“, „Atleisk man, Viešpatie“.

Metų pabaigoje Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Vargdienių seserų šv. Kryžiaus namuose vyko šventinis choro renginys. Į šventę atvyko mums visiems žinoma ir laukiama etnologė Gražina Kadžytė. Įdėmiai klausėmės jos įdomių pasakojimų apie kalėdinių švenčių papročius. Po paskaitos jaukioje, sakralinėje aplinkoje choras giedojo kalėdines giesmes. Po koncerto kartu su vienuolėmis ir kitais renginio dalyviais bei svečiais dalijomės įspūdžiais, vaišinomės, dainavome, linkėjome vieni kitiems gerumo ir meilės.

Koncertavome iškilminguose Vasario 16-osios minėjimo renginiuose, dalyvavome Buities kultūros organizuotame renginyje „Trys kartos +“.

Moterų choras „Varsa“ koncertuoja ne tik MČTAU bendruomenei, bet ir miesto renginiuose. Chorui akomponuoja Jarūnė Barkauskaitė.

Lilijana Zarankienė, Muzikos fakulteto dekanė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis