Naujienų prenumerata

Sutinku su taisyklėmis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Esame nuostabi, susigyvenusi, kurianti bendruomenė, kurioje mielai laukiamas kiekvienas naujas jos narys. Ir be galo liūdime, kai su kuriuo nors bendruomenės nariu tenka atsisveikinti. Atsisveikinti visam laikui, palydėti į Amžinybę.

Šiuo sudėtingu metu, kai mus įkalino klastingas virusas, kai negalime susitikti gyvai, kartais ir liūdna žinia apie Išėjusiuosius mus pasiekia pavėluotai. Neseniai sužinojome, kad klastingas virusas pasiglemžė socialinių mokslų daktarės, aktyvios Turizmo ir Literatūros fakultetų klausytojos Vandos Mikoliūnienės gyvybę.

Vanda Mikoliūnienė gimė 1940 m. birželio 8 dieną Pasvalio r., Melėnų kaime. Baigė Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą. Dirbo mokytoja, užmokyklinės įstaigos direktore, mokyklos direktore. Socialinių mokslų daktarė. 20 metų dirbo Mokytojų kvalifikacijos institute docente, dėstė švietimo vadybą, parengė 13 leidinių, 30 mokslinių-metodinių straipsnių. Buvo aktyvi prof. Bronislovo Bitino akademijos narė, Tarptautinės literatų, rašytojų ir menininkų gildijos „Vingis“ narė. Kūrė Pumpėnų kraštiečių asociaciją „Pumpėniečių viltys“ ir dalyvavo jos veikloje.

Pastarąjį dešimtmetį V. Mikoliūnienė parengė ir išleido 7 poezijos knygas. „Mūsų  poetė“ – taip kolegos vadino mieląją Vandą. Ne vienas yra sklaidęs jos poezijos knygeles, o ir ji pati įvairiuose renginiuose dažnai skaitydavo savo kūrybos eiles. Jos rinkiniai „Su meile Tėvynei atgimti kartu su Lietuva“, „Su meile žmonėms, su kuriais save ir gyvenimą kūrėm“, „ Metų siūlas tęsiasi su Meile ir Viltimi“ ir kiti kūriniai kupini meilės Lietuvai, žmonėms, tikėjimo ir vilties, kad galime ir turime būti geresni vieni kitiems.

Savo eilėraštyje „Turiu ugnies gyventi“ Vanda rašo:

„Tai norėtų ištarti kiekvienas,

Tai norėtų šaukti kiekvienas,

Senas ir jaunas.

Tik kartais reikia sustoti...“                                                                            

Ir sustojo... Palikusi tiek daug neįgyvendintų planų, svajonių.

 

Mus pasiekė skaudi žinia, kad netekome dar vienos Turizmo fakulteto klausytojos.

Danutę Laužadienę – ekonomistę, nuoširdžią, draugišką, labai mylinčią savo šalį, jos žmones – pasiglemžė sunki liga.

Užjaučiame Vandos Mikoliūnienės ir Danutės Laužadienės artimuosius. Linkime Amžinosios Ramybės Joms ir kitiems mūsų bendruomenės nariams, apie kurių Išėjimą šiuo sudėtingu atskirties metu mums nepranešė jų artimieji.

Atsisveikiname...

MČTAU bendruomenė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis