Naujienų prenumerata

Sutinku su taisyklėmis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mielieji,

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas įžengė į 26-uosius savo veiklos metus. Per šį laikotarpį visi kartu – kaip aktyvios, kuriančios bendruomenės nariai – nuėjome prasmingą kelią, siekdami mokslo, žinių bei saviraiškos, puoselėdami savitarpio pagalbą ir bendrystę, ugdydami pilietiškumą, stiprindami savo sveikatą. Mūsų jau daugiau nei du tūkstančiai! Mes esame matomi ir girdimi visuomenėje, tačiau vis dar nesulaukiame deramo dėmesio iš valdžios institucijų, todėl mūsų universitetui, kaip ir kitiems šalies Trečiojo amžiaus universitetams, vis dar aktualūs ir jautrūs tokie klausimai, kaip veiklos finansavimas, aprūpinimas auditorijomis, lektoriais ir kiti materialiniai, finansiniai, organizaciniai klausimai.

Norėtume suteikti savo bendruomenės nariams galimybę klausytis paskaitų erdvesnėse, modernesnėse auditorijose, įrengti kompiuterių klasę, kompensuoti bent dalį kelionių, meninių kolektyvų veiklos ir kitų išlaidų. Šiuo metu už patalpas buvusiame Lietuvos edukologijos universitete mokame didelius nuomos ir komunalinius mokesčius, o kitais mokslo metais šios išlaidos gali būti dar didesnės, nes iš turimų patalpų turėsime išsikraustyti.

Norėtume deramai paminėti garbingą universiteto 25-mečio sukaktį, surengdami šventę, kuri buvo nukelta dėl karantino, ir kompensuoti bent dalį šiam jubiliejui skirto Almanacho spausdinimo išlaidų. Almanachas atspindi mūsų įvairiapusę, turtingą ir turiningą veiklą ir išliks mūsų vaikams ir anūkams. Visa tai – papildomos išlaidos, kurioms padengti neužtenka Jūsų sumokėto nario mokesčio.

Todėl būtume dėkingi, jei visuotinio gyventojų pajamų deklaravimo laikotarpiui (iki gegužės mėn. 3 d.), paragintumėte savo šeimos narius, gimines ar dar tebedirbančius pažįstamus skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio kaip paramą universitetui. Būkime bendruomeniški! Jūsų parama – ne tik materialinis, bet ir moralinis universiteto – visuomeninės organizacijos – palaikymas.

MČTAU rekvizitai paramos skyrimui – čia.

Daugiau apie paramos skyrimą: https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas

Su giliu dėkingumu ir pagarba,

dr. Zita Žebrauskienė, MČTAU rektorė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis