Politikos, teisės ir ekonomikos fakultetas šiemet mokslo metus pradėjo anksčiau – ne spalio, bet rugsėjo mėnesį. Užsiėmimai buvo skirti artėjantiems Lietuvos parlamento rinkimams. Buvo rengiami susitikimai su pagrindinių partijų, kurios pagal socialines apklausas turėtų patekti į Seimą, atstovais.

Pirmasis svečias buvo prof. Algirdas Raslanas, kalbėjęs apie Lietuvos socialdemokratų partijos rinkiminę programą. Jis daug dėmesio skyrė švietimo reikalams. Kitas susitikimas vyko su prof. Raimundu Lopata, atstovaujančiu Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui. Jis pristatė šios partijos programą, aiškino, kodėl nusprendė eiti į politiką, o klausytojai domėjosi, kodėl liberalai tokie susiskaldę ir kitais šių politinių judėjimų reikalais. Buvęs liberalas, Europos parlamento narys Antanas Guoga į šiuos rinkimus eina su Darbo partija. Jis pasakojo apie tokį savo pasirinkimą ir partijos gaires bei pokyčius. Su Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto klausytojais susitiko ir Ingrida Šimonytė, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos rinkiminio sąrašo lyderė. Galima kandidatė į premjero postą mintimis grįžo ir į praeitį, ir dėstė savo požiūrį apie šiandienos politiką, ir vardijo ateities perspektyvas.

Susitikimų su politikais ciklą baigė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis. Šis politikas kalbėjo apie šių dienų aktualijas, atsakinėjo į aštrius klausytojų klausimus.

Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto rugsėjo susitikimų finalu galima vadinti fakulteto Diskusijų klubo renginį spalio 7 dieną „Ką rinksime, kaip rinksime ir apskritai, kodėl reikia rinkti“, moderuojamą Rimanto Kazimiero Radžiūno.

Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto inf.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis