Mes, grupelė Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto Socialinės psichologijos fakulteto  senjorų, naujus mokslo metus pradėjome kelione į Merkinę. Ankstų rytą pasiekėme Angelų kalvą netoli Trakų, ir nors tvyrojo tirštas rūkas ir angelai buvo apsiašaroję nuo rasos, tarp jų daugybės mikliai suradome savąjį, Trečiojo amžiaus universiteto lėšomis pastatytą, Taurumo angelą, kurį papuošėme ir savo angeliuku. Didelį įspūdį paliko Perloja su sovietmetį neįstengtu nugriauti Vytauto Didžiojo paminklu, buvome sukrėsti kryžių gausa Merkinės partizanų kalnelyje, kur taip pat sužibo mūsų žvakės, sielą jaudino Dainavos krašto grožis, išsiskleidęs prieš mūsų akis nuo Merkinės piliakalnio bokšto.

Šios kelionės metu daug mokėmės. Merkinės piramidėje mokėmės medituoti, Panaros Pilnų namų bendruomenės vaistažolių sklypeliuose mokėmės pažinti augalus, o Česukų kaime išmokome pinti sodus. Iš šiaudelių sugebėjome susiverti tik girliandą, žaisliuką ir saulutę, bet visi ketino šiuo darbu užsiimti ir namuose. Tik kur mums gauti šiaudų?

Kelionė į Dainavos kraštą – ne tik įsimintina naujųjų mokslo metų pradžia, bet ir galimybė geriau pažinti save, savo kolegas.

Virginija Motiejūnienė, Socialinės psichologijos fakulteto seniūnė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis