Rudenėja. Ruošiamės grįžti prie rimtų užsiėmimų, paskaitų ir kitos veiklos. O oras toks gražus... Pasiilgome vieni kitų, pats metas susitikti, pabendrauti. Pagalvojome, kad susitikus įvairių fakultetų  senjorams, diskusijos taps įdomesnės, o ir pasidalinti patirtimi bus naudinga.

Paskelbus, kad rugsėjo 26 dieną organizuojamas baidarių žygis Nerimi, kaipmat atsiliepė aktyvūs ir, matyt, mėgstantys gamtą, gražų orą ir nuostabius vaizdus Kultūros ir Politikos, teisės ir ekonomikos fakultetų lankytojai. Diena buvo nuostabi, švietė saulutė, pūtė gaivus vėjelis. Pasirinkome nelabai sudėtingą maršrutą Nerimi, kad būtų galima daugiau pasigrožėti rudenėjančiomis pakrantėmis, negu irkluoti. Neries pakrantės jau pradėjusios geltonuoti ir raudonuoti, o šviečiant saulei, šios spalvos dar labiau nuteikė romantiškoms ir filosofinėms mintims.

Pusiaukelėje, antrajame Valakampių pliaže, sustojome pailsėti ir pasikalbėti. Tuojau atsirado stebuklinga staltiesė su sodų gėrybėmis ir nuostabiais pyragais. Pasidalinome ir šia patirtimi. Padiskutavome apie ateinančius mokslo metus, kokių paskaitų norėtume, ar būtų poreikis daugiau dėmesio skirti Europos problemoms, ar labiau koncentruotis ,,saviems“ reikalams. Pakalbėjome ir apie ateinančius rinkimus į LR Seimą. Sutarėme, kad reikėtų daugiau bendrauti tarp fakultetų, tai naudinga ir įdomu visiems. Atrodytų, Kultūros ir Politikos fakultetai tokie skirtingi, tačiau žmonės visur panašūs – nori žinių, bendravimo ir neatitrūkti nuo politinių aktualijų. O dar naujos pažintys...

Violeta Skaržinskienė, Kultūros fakulteto dekanė

Dr. Vitalius Skaržinskas, Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto prodekanas

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis