Mieli mūsų užsienio kalbų „studentai“! („Studentais“ noriu vadinti Jus todėl, kad Jūs nesate vien tik klausytojai. Priešingai – esate besimokantieji užsienio kalbos ir tuo pačiu – aktyvūs mokymosi proceso dalyviai).

Praėjusieji mokslo metai mums visiems buvo kitokie, neįprasti: dėl pasaulį ir Lietuvą apėmusios pandemijos turėjome anksčiau nutraukti mokslo metus, bandyti mokytis nuotoliniu būdu ar bendrauti su dėstytojomis  elektroniniais laiškais.

Drįstu teigti, kad per vasarą didžioji dalis senjorų išgyvenome nemažai baimių, streso, patyrėme nesaugumo,  kartais net socialinės atskirties jausmą. Bet atlaikę įtampas, pradėjome mokytis gyventi ir esant kitokioms sąlygoms. O atėjus rudeniui, MČTAU mokslo metų pradžiai, vėl norime susitikti auditorijose. Susitikti, kad tęstume ar pradėtume užsienių kalbų mokymąsi, kad vėl pasimatytume vieni su kitais, vėl atkurtume trumpam nutrūkusius socialinius ryšius.

Suprantame, kad turėsime rūpintis vieni kitų saugumu. Tai pagrindinis tiek universiteto, tiek Užsienio kalbų fakulteto uždavinys. Dėl to šiemet sudarome mažesnes – iki 12 žmonių – besimokančiųjų užsienio kalbų grupes, auditorijose prašysime sėdėti laikantis rekomenduojamo atstumo, dėvėti veido kaukes. Po kiekvieno užsiėmimo auditorijos bus vėdinamos, dezinfekuojamos. Labai norime tikėti, kad viskas bus gerai, kad įveikę visas negandas, grįšime į įprasto gyvenimo ritmą.

Su geriausias linkėjimais kiekvienam

Jūsų dekanė Danutė Šukienė