Baigėsi Seimo lankytojų centro organizuotas protmūšis „Nustebink Stulginskį“, visuomenei skirtas intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje besivaržančios komandos turėjo teisingai atsakyti į vedėjo užduodamus klausimus. Šiuo renginiu buvo siekiama skleisti žinią apie Steigiamojo Seimo ir Lietuvos Respublikos šimtmetį, visuomenei patraukliai pateikti informaciją apie parlamento veiklą, parlamentarizmo istoriją, su Seimu susijusias istorines asmenybes, įdomybes ir kt. Protų kovoje dalyvavo ir Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto (MČTAU) komanda.

Turėjo įvykti devyni turai ir finalinis turas, tačiau visus planus sujaukė COVID-19 virusas. Įvykus tik šešiems turams, protmūšį teko nutraukti, bet organizatoriai nepasidavė ir rugsėjo 3 d. organizavo finalinį turą.

Kaip besistengė mūsų komanda, aukščiau 8 vietos (iš 20 komandų) taip ir nepakilo. Šiame ture negalėjo dalyvauti vienas iš komandos lyderių – buvęs Kultūros fakulteto prodekanas Algimantas Petrauskas. Tikriausiai ir tai neprisidėjo, siekiant geresnio rezultato.

Finaliniame ture MČTAU komandą atstovavo Juozas Mačionis, Lolita Auksė Raudienė, Renata Raudytė, Raimondas Šakalys, Gediminas Dalinkevičius ir Rimantas Radžiūnas. Finalo akimirkos.

Komandą guodžia nebent tai, kad trečiajame protmūčio ture ji buvo nugalėtoja.

Rimantas Kazimieras Radžiūnas, Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto Garbės dekanas

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

NAUJI KLAUSYTOJAI Į MČTAU PRIIMAMI IKI RUGSĖJO 30 D. DAUGIAU SVETAINĖS SKYRIUJE „INFORMACIJA“