Nenustebsite sužinoję, kad po malonaus sporto, šokių pamokos ar tiesiog aktyviai padirbėję sode, būnate puikios nuotaikos, mažiau rūpi nuolaidos vaistinėse ir laidos apie įvairiausius mitybos įpročius. O svarbiausia – galvoje jau sukasi mintys  apie mankštą kartu su  bendraamžiais draugais, kur erdvi sporto salė bei malonus užsiėmimus vedantis instruktorius  padės susikurti tikrai gerą savijautą ne tik šiam vakarui, bet ir visai savaitei. Tai visiškai nesudėtinga ir visiems prieinama pramoga. Suprantama, reikia ir pačiam norėti ,,pajudinti“ sustingusius raumenis, nusišypsoti greta sportuojančiai kaimynei, netingėti aukščiau pakelti koją ar bent kiek ištiesinti stuburą.

Tokių ir daug kitokių užduočių teko išgirsti Medardo Čoboto TAU klausytojams liepos 14 d. vykusiame pirmojo projekto ,,Fizinis aktyvumas vyresniame amžiuje" seminare.

UAB Geros savijautos centro „Sanus“ vadovas Darius Makūnas pasidalijo įžvalgomis bei rekomendacijomis, kaip svarbu būti fiziškai aktyviems ir kokie gali būti iššūkiai sulaukus vyresnio amžiaus. Daugiau kaip 80 susirinkusiųjų įsidėmėjo iš tikrųjų paprastą ir vertingą tiesą: ,,Nė vienas vaistas negali pakeisti fizinio aktyvumo, o tinkamai taikomas fizinis aktyvumas gali pakeisti dalį vaistų!“

Beje, daugelis seminaro dalyvių ne tik gavo bendras fizinio aktyvumo rekomendacijas ir pratimų programas, bet ir buvo apmokyti mankštintis savarankiškai namuose.

Dar viena gera naujiena nespėjusiems atvykti į seminarą ar norintiems ir toliau tobulėti: nuo rugsėjo mėn. visi kviečiami registruotis antrajam seminaro etapui.

MČTAU svetainėje http://www.mctau.lt/fakultetai/sveikatos-fakultetas rasite išsamesnę informaciją. Sekite mūsų naujienas.

Gražios ir nuotaikingos likusios vasaros!

Viktorija Montvilienė, Sveikos gyvensenos fakulteto dekanė