Vasaros reportažai

Paskutinėmis birželio – pirmomis liepos dienomis MČTAU šokių studijos vadovė Valerija Stričkienė pakvietė šokėjas į kūrybinę stovyklą Alantos verslo ir technologijų mokykloje. Į stovyklą susirinko „Nonna Dance“, antrosios ir trečiosios grupių šokėjos. Kiekviena grupė stovykloje prabuvo po tris dienas ir laiko neleido veltui – turėjo po dvi repeticijas kasdien. „Nonna Dance“ jau pirmą dieną sulaukė svečių – TV laidos „Procesai“ kūrybinės grupės. Laidos kūrėjai, rengdami laidą naujam TV sezonui, jau kalbino MČTAU rektorę dr. Zitą Žebrauskienę, kuri ir pasiūlė apsilankyti „Nonna Dance“ repeticijoje.

Laisvu laiku tarp repeticijų „Nonna Dance“ šokėjos aplankė šalia esantį Alantos dvarą, dvaro rūmuose įkurtą liaudies buities muziejų, I aukšte veikiančią Vaidoto Žuko meno galeriją, nuotraukų parodą iš Šalkauskių giminės archyvų, o II dvaro aukšte apžiūrėjo iš Alantos krašto kilusio palaimintojo Teofiliaus Matulionio muziejų.

Šokėjos aplankė ir patį Alantos miestelį, apžiūrėjo neoromaninę Alantos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią, pasivaikščiojo, pakalbino vietinius gyventojus.

„Nonna Dance“ ir trečios grupės šokėjos artimiau susipažino vienos su kitomis, o trečia grupė pakvietė „Nonna Dance“ rugsėjį į savo grupės naujų mokslo metų atidarymą.

Produktyviai padirbėjusios, pailsėjusios, su gera nuotaika šokėjos grįžo namo.

Dėkojame visoms stovyklos dalyvėms, o ypač vadovei Valerijai už puikiai praleistą laiką.

Vida Jarašiūnienė, „Nonna Dance“ šokėja