Mieli Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto klausytojai,

dėl visiems žinomų priežasčių užsiėmimų nebus. Prašysime neįvykusių paskaitų lektorius pristatyti vaizdinę medžiagą, bet daugiau ką nors prižadėti šiuo metu nedrįstu.

Geros Jums sveikatos, dekanas Rimantas Radžiūnas

2020 m. gegužės 5 d.

Kovo 20 d. paskaitoje „Europos Parlamentas – mūsų visų Parlamentas“  parlamentarai Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė turėjo supažindinti su Europos Parlamentu. Deja, virusas tam „nepritarė“.

Rasa Juknevičienė. Keturi siužetai apie EP https://www.youtube.com/playlist?list=PLwqNhIRdEpojMj8pdauAqWiCgLoeye42E

Ši virtuali pamoka – Europos Parlamento narių A. Kubiliaus, R. Juknevičienės ir L. Mažylio biuro Vilniuje atsakas virusui ir pagalba visiems, negalintiems tiesiogiai susipažinti su Europos Parlamento darbu https://eppamoka.wordpress.com/ ir https://elpnariai.lt/

2020 m. balandžio 27 d.

Kviečiame susipažinti su Rytų Europos studijų centro tarptautinės politikos tendencijų 2020.04.20-04.26 naujienlaiškiu. Šį kartą jame trumpai apžvelgiama: Savaitės įvykiai trumpai; Naujas JAV ir Baltarusijos santykių etapas; Nesutarimai tarp ES valstybių dėl paramos paketo; Europos Komisijos siūloma pagalba kaimynams.

Naujienlaiškį galite rasti ČIA 

2020 m. balandžio 18 d.

Kviečiame susipažinti su Ukrainos nevyriausybinio analitinio centro „Ukrainian Prism“ balandžio 14 d. organizuotos „Zoom“ platformoje video konferencijos santrauka. Joje buvo glaustai aptariama penkių Rytų partnerystės šalių – Armėnijos, Baltarusijos, Moldovos, Sakartvelo, Ukrainos – situacija ir veiksmai pandemijos kontekste. Visoms Rytų Partnerystės šalims skirtingai reaguojant į COVID-19 pandemiją, buvo aptariama, kokio atsako jau yra imtasi ir kokie kovos metodai yra naudingiausi.

Santrauką galite rasti ČIA 

2020 m. balandžio 15 d.

Kviečiame susipažinti su Rytų Europos studijų centro tarptautinės politikos tendencijų 2020.04.06-04.13 naujienlaiškiu. Šį kartą jame trumpai apžvelgiama: Savaitė trumpai; Rekomendacijos ES šalims Rytų partnerystės kontekste; Kaimynų lyginamoji perspektyva kovoje su COVID-19; Prekybos karų pasekmės; Ekonomikos (ne)augimo perspektyvos.

Naujienlaiškį galite rasti ČIA

2020 m. balandžio 7 d.

Kritinė energetikos infrastruktūra ir energetinis saugumas. Papildytas ir pataisytas pranešimas, skaitytas NATO energetinio saugumo centre. Arvydas Sekmokas, energetikos ekspertas

2020 m. balandžio 7 d.

Kviečiame susipažinti su Rytų Europos studijų centro tarptautinės politikos tendencijų 2020.03.30-04.05 naujienlaiškiu. Šį kartą jame trumpai apžvelgiama: Rekreacinio aktyvumo rodikliai; Rytų partnerystė karantino laikotarpiu; Pirmūnai kovoje su COVID-19; Reformų galimybės pandemijos metu.

Naujienlaiškį galite rasti ČIA 

2020 m. balandžio 1 d.

Kviečiame susipažinti su Rytų Europos studijų centro tarptautinės politikos tendencijų naujienlaiškiu. Šį kartą jame trumpai apžvelgiama: ES ekonomikos gelbėjimo priemonių paieška; Pasaulio lyderių reitingai; Vakcinos nuo COVID-19 paieška; Baltarusijos reakcija į COVID-19.

Naujienlaiškį galite rasti ČIA 

2020 m. kovo 30 d.

Asmens individualios peticijos teisė/Trečiojo amžiaus Universitetas. Konstitucinio teismo teisėja Danutė Jočienė.