Mielieji,

Laiko delnuose ištirpo dar vieneri mūsų turiningos veiklos ir nuoširdaus bendravimo metai, nuspalvinę mūsų gyvenimo mozaiką nauja patirtimi, naujomis veiklomis ir lūkesčiais. Artėjant gražiausioms metų šventėms – susikaupimo, apmąstymų ir dalijimosi širdies šiluma metui, stabtelėkime pasidžiaugti nuveiktais darbais, mūsų darnia, gražia, kūrybiška bendruomene.

Šie metai buvo ypatingi, paženklinti gausių, prasmingų projektų, renginių ir pasirengimo artėjančiam MČTAU 25-mečiui, kuriam dedikavome antrąją respublikinę senjorų šokių pynę, senjorų surengtą šventę vaikams Vingio parke, iškilmingą jubiliejinių mokslo metų pradžios šventę, dvi tautodailės parodas ir kitus renginius. Visų bendruomenės narių dėka išaugo universiteto prestižas, jo žinomumas, todėl nuoširdžiai dėkoju kiekvienam, kuris savo užimtoje kasdienybėje surado laiko, noro ir jėgų skaityti paskaitas, ieškoti lektorių, mokyti kalbų, rengti projektus, tvarkyti mūsų kuklius finansus ir ilgus klausytojų sąrašus, kurti eilėraščius ir rankdarbius, šokti, dainuoti ir vaidinti, organizuoti keliones ir visas tas veiklas aprašyti bei viešinti. Kartu su Jumis didžiuojuosi mūsų drauge nuveiktais darbais, naujomis idėjomis ir sumanymais, geranoriškumu, palaikymu ir bendrystės šiluma.

Mielieji, artėja diena, kai žemę nuskaidrins Šv. Kalėdų šviesa. Tegu kartu su ja visų mūsų namus aplanko džiaugsmas, pakylėtas gerumo ir vilties sparnų. Lai tylus jų prisilietimas atkelia Naujųjų metų vartus, už kurių laukia prasmingo Jūsų gyvenimo darbai, pasitikėjimas ir pagarba, darna ir sutarimas.

Šiltų ir jaukių Šv. Kalėdų, džiaugsmingų Naujųjų, 2020-ųjų metų!

Nuoširdžiai

Jūsų rektorė Zita Žebrauskienė

2019 12 21 1

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

KVIEČIAME Į MČTAU 25-MEČIUI SKIRTUS RENGINIUS. DAUGIAU INFORMACIJOS SKELBIMUOSE.