Medardo Čoboto TAU komanda, sudaryta iš Politikos, teisės ir ekonomikos bei Kultūros fakultetų klausytojų, dalyvauja nuo šių metų rugsėjo mėnesio LR Seimo Lankytojų centre vykstančiame intelektualiame žaidime – protmūšyje „Nustebink Stulginskį“. Šiuo Lietuvos ir Lietuvos parlamentarizmo šimtmečiui skirtu renginiu siekiama skleisti žinią apie Steigiamojo Seimo ir Lietuvos Respublikos šimtmetį, visuomenei patraukliai pateikti informaciją apie parlamento veiklą, parlamentarizmo istoriją, su Seimu susijusias istorines asmenybes, įdomybes ir kt.

Kiekviename ture komandoms pateikiama po 10 klausimų. Žaidimo metu vyksta 5 turai: 1–3 turas – žodiniai klausimai, 4 turas – „Steigiamajam Seimui – 100“, 5 turas – garsiniai klausimai. Kiekviename ture Seimo dovanomis apdovanojama daugiausia taškų surinkusi komanda. Viso turnyro metu turuose „Steigiamajam Seimui –100“ daugiausia taškų surinkusi komanda bus apdovanojama specialiuoju Seimo Pirmininko įsteigtu prizu.

Dalyvavome jau trijuose žaidimo turuose. Pirmas turas vyko rugsėjo mėn., jame iš 20 komandų užėmėme 14 vietą. Padarėme iš to išvadas, iš dalies pakeitėme komandos sudėtį ( tai daryti leidžia protmūšio nuostatai) ir spalio mėn. ture buvome jau treti. Dar geriau sekėsi lapkričio 20 d. vykusiame protmūšyje – tapome jo nugalėtojais. Pirmavome jame nuo pat turo pirmos dalies iki pat pabaigos.

Atskirų turų klausimai tampa vis sunkesni. Antrojo turo nugalėtojas surinko net 44 balus iš 50 galimų, tai pastarajame ture mes nugalėjome surinkę 35 balus ir dar sugebėjome atsiplėšti nuo antrą vietą užėmusios komandos trimis balais. Kaip seksis ateityje, ar sėkmė nuo mūsų nenusisuks, pamatysime. Komandos sudėtį bandysime dar stiprinti.

Trečiojo turo komandą sudarė Algimantas Petrauskas, Juozas Mačionis, Delfina Mickienė, Auksė Raudienė, Raminta Raudytė ir Rimantas Radžiūnas. Ketvirtasis protmūšio turas vyks gruodžio 11 d. Palinkėkite mums sėkmės!

Turnyre iš viso bus organizuojami aštuoni turai ir finalinis žaidimas, į kurį 2020 m. gegužės mėn. pateks dešimt daugiausia taškų surinkusių komandų. Turnyro finalo komanda nugalėtoja bus apdovanota kvietimu vykti į Europos Parlamentą.

Renginio akimirkas ir rezultatus galite rasti Seimo lankytojų centro svetainėje.

Rimantas Radžiūnas, Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto dekanas

2019 11 25 2

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETUI – 25-ERI!