erazmus.jpg - 6.83 kBSMI.jpg - 7.09 kB

Vilniuje įvyko Erasmus+ projekto „Senjorai savanoriai migrantų integracijai“ tarptautinė baigiamoji konferencija ir partnerių, tarp kurių yra ir MČTAU, susitikimas.

2019 m. rugsėjo 12-13 d. Erasmus+ projekto „Senjorai savanoriai migrantų integracijai (www.seniors4migrants.eu) partneriai susirinko Vilniuje, Lietuvoje, kur vyko partnerių susitikimas ir baigiamoji projekto konferencija „People to People – Promoting Diversity and Voluntarism“.

Baigiamojoje tarptautinėje projekto konferencijoje dalyvavo atstovai iš skirtingų suaugusiųjų švietimo, senjorų, vietos valdžios, savanorių institucijų ir asociacijų bei projekto partneriai ir dalyviai.

Rugsėjo 12 d. vykusioje konferencijoje dalyviai susipažino su projekto rezultatais bei pagrindiniais produktais – interaktyvia aplikacija, padedančia migrantams, atvykusiems į svečią šalį, išmokti pagrindinių gyvenimiškose situacijose reikalingų frazių ir senjorų savanorių mokymo programa. Konferencijos pranešėjai iš Vokietijos ir Graikijos pristatė savanorystės istoriją, pateikė įdomius statistinius duomenis Europoje apie savanorystės veiklas, dalinosi gerosiomis praktikomis ir savo asmeninėmis patirtimis, naudojantis projekto metu sukurtais produktais ir aplikacija.

Projekto metu parengtą mokymo programą, metodologiją ir mokomąją medžiagą lietuvių kalba galima rasti ir parsisiųsti http://www.seniors4migrants.eu/en/projects-results, o mobiliąsias programėles APP rasti ir įsidiegti https://app.seniors4migrants.eu/

Renginio akimirkas galite rasti čia.

MČTAU inf.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETUI – 25-ERI!