Iš ciklo „Žmonės ir darbai, kuriais didžiuojamės“

Baigiasi vasara... Tegul užtenka laiko apsikabinti tuos, kuriuos džiaugiesi sutikusi. Tegul užtenka laiko parašyti tiems, kurie švenčia. Padovanoti rudenėjantį gėlės žiedą. Tegul užtenka laiko darbams, kuriuos gera nudirbti, ir nerūpestingoms vakarienėms po sėkmingos darbo dienos. Su šeima. Sodyboje.

Tegul užtenka laiko mokytis naujų dalykų – nesvarbu, žiesti puodus, pinti sodus, tapyti, dėlioti skiautinius ar kalbėti ispaniškai (gal tik pasvajosi). Tegul užtenka laiko palaistyti, paglostyti visas gėles ir uždegti visas žvakes namuose, kai į svečius ateina seni seni draugai...

Tegul užtenka laiko palydėti saulę. Suskaičiuoti kiekvieną krintančią žvaigždę. Prisiminti, kad tokios didelės pilnaties jau seniai nebuvo. Pajusti, kaip vėsta vanduo ežere. Užfiksuoti, kad švinta ir temsta vis vėliau ir vėliau. Klausytis klajojančių lapų čežėjimo. Vėjo atsidusimo. Pajusti ryto rasą po kojomis. Akmenis. Vandenį. Jūrą. Liūtį. Mišką. Žemę. Orą. Vėtrą.

Tegul užtenka laiko SAU. Tylai. Savimeilei. Miegui. Tegul užtenka laiko rinktis pačius pačiausius dalykus. Stipriausias knygas. Kiečiausius filmus. Dar nebandytus kokteilius. Tikriausius draugus. Gryniausius žodžius. Geriausius pakeleivius. Ir savo kelią.

Nuoširdžiai sveikiname mielą Jadvygą 70-mečio Jubiliejaus proga! Linkime stiprios sveikatos, neblėstančios energijos, naujų sumanymų ir tikėjimo savo darbo prasmingumu, dar nepatirtų įspūdžių ir emocijų, aplinkinių meilės ir šilumos. Tesaugo Tave Aukščiausiojo globa ir palaima!

Apie Jubiliatę: Jadvyga Miniotaitė, MČTAU Rektorato narė ir atstovė spaudai, nuo 2012 m. visų universiteto bei fakultetų renginių MČTAU svetainėje metraštininkė.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 125 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETUI – 25-ERI!