Balandžio 27 d. MČTAU šokių grupė „Nonna Dance“ dalyvavo IV-ajame tarptautiniame šokių festivalyje „Šokame valsą“, kuris vyko Visagino kultūros centre „Draugystė“. Festivalio organizatoriai – Visagino kūrybos namai. Festivalis buvo skirtas Tarptautinei šokio dienai. Jame dalyvavo dvylika įvairaus stiliaus šokių ir skirtingo amžiaus šokių kolektyvai iš Lietuvos ir trys kolektyvai iš Latvijos. Festivalio programa buvo sudaryta iš trijų dalių: šokis – kolektyvo vizitinė kortelė,– per metus naujai išmoktas šokis ir valsas.

Įdomią ir savitą programą parodė mūsų bendraamžiai – Visagino TAU šokio teatro fakultetas „Rūta“. Mūsų šokių grupė „Nonna Dance“ atliko tris šokius – energingąjį Tango, kupiną susikaupimo Rumbą ir svajingą Lėtą valsą. Vadovė Valerija Stričkienė festivaliui parengė naują Rumbos kompoziciją, ir Visagino kultūros centro scenoje įvyko šio šokio debiutas.

Šokių grupė „Nonna Dance“, atstovaudama MČTAU, pademonstravo aukštą sceninę kultūrą, eleganciją ir susiklausymą. Žiūrovai šiltai priėmė mūsų pasirodymą.

Koncertui pasibaigus, visi kolektyvai ir jų vadovai buvo apdovanoti festivalio organizatorių padėkos raštais bei suvenyrais. Organizatoriai visus pakvietė atvykti į kitais metais vyksiantį V- ąjį festivalį.

Po koncerto mūsų šokėjos pasigrožėjo aplinkinių ežerų žavesiu, o kai kurios nepabijojo išbandyti ir vandens gaivumą. Ežero pakrantėje įvyko keturių naujai priimtų grupės šokėjų „krikštynos“. Naujosios „Nonna Dance“ narės pasižadėjo besąlygiškai vykdyti vadovų reikalavimus ir lankyti visas repeticijas.

Romualda Kriaučiūnienė, „Nonna Dance“ dalyvė