Taip pavadintą literatūrinę-muzikinę kompoziciją, skirtą Teatro dienai, Vilniaus m. savivaldybės centrinėje bibliotekoje Žirmūnuose atliko aktoriai Česlovas Stonys, Saulius Siparis ir operos dainininkas Pranas Zaremba. Tai dokumentine medžiaga paremta poezijos, muzikos ir dainų pynė skirta tiems, kurie kovojo ir žuvo už Lietuvos laisvę. Dėkojame aktoriams už padovanotą odę laisvei, kuri nuskambėjo tarsi lietuvio priesaika ginti Tėvynę, puoselėti jos unikalią kalbą, papročius, tradicijas ir istorinę atmintį. Muzikinė kalba, raiškus žodis suteikia sparnus, pakylėja ligi dangaus, suvirpina jautriausias sielos stygas.

Šventinėje popietėje dalyvavo MČTAU Kultūros fakulteto pirmos grupės ir LPS „Bočiai“ Žirmūnų skyriaus senjorai, dainavo šio skyriaus moterų ansamblis „Neris“.

Visų dalyvių vardu dėkojame grupės seniūnei Aldonai Urbonienei ir pavaduotojai Aurelijai Bakutienei, kuri taip pat yra ir Žirmūnų „Bočių“ skyriaus pirmininkė, už rūpestį ir pastangas rengiant nuostabią Teatro dienos šventę.

Irena Čeikauskaitė

Organizatorių nuotr.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

DARBĄ ATNAUJINA MČTAU REKTORATAS. DAUGIAU INFORMACIJOS SKELBIMUOSE