Reportažas iš auditorijos

Turizmo fakulteto klausytojai ir toliau keliauja virtualiai. Po sausio mėnesio virtualios kelionės į Himalajus, vasario 26 d. kartu su keliautojais Laima ir Egidijumi Morkūnais keliauta po Naująją Zelandiją ir Australiją.

Turizmo fakulteto klubo „Kelionių pavilioti“ vadovo Viliaus Šaduikio iniciatyva surengtoje paskaitoje žiūrėjome nuotraukas ir klausėmės įspūdžių žmonių, kurių tikslas buvo po šias šalis pakeliauti kitaip: lėktuvais, traukiniais, kruiziniais laivais.

Išgirdome daug praktiškų patarimų – gal ir mes kada nors keliausime po tas šalis. Ypač nustebino Anglijos karalienės Viktorijos garbinimas. Šių šalių kultūra yra labiausiai paveikta britų jau nuo 18 a., kai Džeimsas Kukas paskelbė jo tyrinėtas Rytų Australijos pakrantes Jungtinės Karalystės nuosavybe. 1901 m. įsikūrusi Australijos Sandrauga įėjo į Britanijos imperijos sudėtį.

Vietinių gyventojų aborigenų Australijoje ir maorių N. Zelandijoje liko labai mažai. Jų integracija į šiuolaikinę kultūrą yra labai sudėtinga. Dar kartais ir dabar galima pamatyti maorius sveikinantis prisiliečiant nosimis.

Nuotraukose pamatėme kitokią gamtą: kalnus, namo didumo paparčius, žmogaus ūgio žoles, tūkstančius metų augančius medžius. Buvo įdomu pasiklausyti vaizdingo keliautojų Laimos ir Egidijaus pasakojimo ir kartu pakeliauti po nepažintus žemynus.

MČTAU Turizmo fakulteto inf.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

DARBĄ ATNAUJINA MČTAU REKTORATAS. DAUGIAU INFORMACIJOS SKELBIMUOSE