Medardo Čoboto TAU baigėsi naujų klausytojų priėmimas – jų šiemet sulaukėme beveik penkių šimtų. Senjorų susidomėjimo sulaukė visi 13 fakultetų, tačiau didžioji dalis naujųjų klausytojų papildys Kultūros, Užsienio kalbų, Turizmo fakultetus.

Sveikinu visus naujai įstojusius klausytojus, dėkoju už pasitikėjimą, už pasiryžimą kartu su visa nuolat besimokančia mūsų Universiteto bendruomene žengti mokslo, žinių, pažinimo keliu, praturtinti savo gyvenimą nauja saviraiškos, bendrystės, savanoriavimo patirtimi.

Sveikinu ir visus Medardo Čoboto TAU klausytojus, jau daugelį metų aktyviai dalyvaujančius Universiteto veikloje ir savo pavyzdžiu patvirtinančius, koks orus, prasmingas ir visavertis gali būti gyvenimas, peržengus aksominio amžiaus ribą.

Sveikinu visus mokymo proceso organizatorius – Rektorato narius, dekanus ir prodekanus, seniūnus, klubų vadovus ir linkiu, kad jiems nepritrūktų energijos, entuziazmo ir naujų idėjų. Sveikinu visus lektorius ir reiškiu jiems ypatingą padėką, kad savo užimtoje kasdienybėje suranda laiko pasidalinti savo žinių bagažu ir skatina mus nuolat tobulėti.

Linkiu sėkmingų, produktyvių, įdomių mokslo metų, gražios bendrystės, tolerancijos. Amžinas žinių alkis tebūnie Jūsų palydovas visus 2018–2019 mokslo metus!

Iki susitikimo mokslo metų pradžios šventėje spalio 2 dieną.

Dr. Zita Žebrauskienė,

Medardo Čoboto TAU rektorė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis