Ilgiau kaip du dešimtmečius veikiantis Sveikatos fakultetas nuo šių mokslo metų keičia pavadinimą ir veiklos pobūdį. Rektorato 2018 m. rugsėjo 20 d. posėdžio nutarimu fakultetas vadinsis Sveikos gyvensenos fakultetu, o jo lankytojai ne tik klausysis paskaitų apie įvairias ligas ir jų profilaktiką, bet ir patys mokysis sveikiau gyventi, stengsis išsiaiškinti, kodėl sergame, ar galėtume gyventi ilgiau, kaip maitintis, kaip mankštintis ir kaip ilsėtis, kad nugyventume sveiką ir pilnavertį gyvenimą. Fakulteto veikloje daugiau dėmesio bus skiriama judesio terapijai, kitoms aktyvios veiklos formoms.

Sveikos gyvensenos ugdymu padės rūpintis naujas šio fakulteto prodekanas Vytautas Vaitkus, turintis didelę sveikatos priežiūros organizacinio darbo patirtį bei vadovaujantis Vilniaus senjorų sportinių šokių klubui. Nuo spalio 8 d. V. Vaitkus kviečia visus MČTAU senjorus paįvairinti gyvenimo kasdienybę ir kiekvieną pirmadienį kartu su juo šokio ritmu pasimankštinti ant parketo LEU aerobikos salėje.

Sveikos gyvensenos fakulteto dekanės Viktorijos Montvilienės iniciatyva š. m. spalio 18 d. MČTAU kartu su Lietuvos Respublikos Seimu ir Vilniaus universitetu rengia sveikatinimo konferenciją „Kas sveikas – tas ir jaunas“, skirtą Vydūno 150-osioms gimimo metinėms. Filosofo, publicisto, kultūros veikėjo, sveikos gyvensenos puoselėtojo Vydūno garbei skirtoje konferencijoje pranešimą „Sveikatos stiprinimas ir tausojimas pagal Vydūną“ skaitys LR Seimo Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio pirmininkas prof. Algimantas Kirkutis. Su gyventojų mitybos įpročiais supažindins VU Visuomenės sveikatos katedros vadovas prof. dr. Rimantas Stukas, su širdies veikla – prof. Žaneta Petrulionienė, su psichinės sveikatos tausojumu – prof. Aistė Diržytė. Kviečiame visus MČTAU klausytojus aktyviai registruotis į šią konferenciją.

MČTAU inf.

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis