Rugsėjo 9 d. į Angelų kalvos (Trakų raj., Būdos k.) ir Angelų kalvos bendruomenės įkūrimo dešimtmečio šventę buvo pakviesta ir MČTAU bendruomenė, šių metų liepos 7 d. šioje sakralioje kalvoje įkurdinusi Taurumo angelą, globojantį MČTAU senjorus ir žmogiškąsias vertybes. Šiame renginyje buvo pristatytos pastaruoju metu Angelų kalvoje įkurdintos naujos Angelų skulptūros, jų kūrėjai ir dovanotojai. MČTAU bendruomenė buvo apdovanota Angelų kalvos bendruomenės padėka „Už dalyvavimą Angelų kalvos kūrime – dovanotą Taurumą globojančio angelo sargo skulptūrinį stogastulpį“.

Iš Kelmės miškų atkeliavusį daugiau nei dviejų metrų aukščio ąžuolą nušlifavo ir išdrožė Romualdas Šimkūnas, žinomas medžio drožėjas, MČTAU Literatūros fakulteto dekanas. Ąžuolo nišoje įkurdintas medžio drožėjo Dainiaus Mačioko išskaptuotas pusės metro aukščio Angelas, rankose laikantis knygą ir obuolį. Toks simbolinis obuolys kartu su padėka įteiktas MČTAU rektorei dr. Zitai Žebrauskienei.

Greta Taurumo angelo rymo Tautos atgimimo, Tiesos, Meilės, Atjautos, Sveikatos, Motinos ir vaiko, Dvasios ramybės, Kantrybės ir kiti įvairias profesijas, intencijas, šeimas, gimines globojantys Angelai – jų čia per 40.

Po Angelų kūrėjų ir dovanotojų pagerbimo šventės dalyviai buvo pakviesti į Užutrakio dvarą, kur buvo pristatyta Angelų kalvos bendruomenės veiklos dešimtmečio retrospektyva. Angelų kūrėjams koncertavo Giedrė Gabnytė (fortepionas), Trakų instrumentinės muzikos ansamblis „Serenada“ ir solistė Sandra Stasiūnaitė.

Angelų kalva – unikali, sakrali vieta, kurioje, pasak jos kūrėjų, pildosi norai ir įvyksta stebuklai. Todėl visus MČTAU klausytojus kviečiame apsilankyti Angelų kalvoje ir mūsų globėjui – Taurumo angelui patikėti savo godas, viltis ir svajones. Tai visos mūsų bendruomenės Angelas, saugantis prasmingą ąžuole išraižytą prašymą: „Mūsų Angele, globok MČTAU senjorus“.

Jadvyga Miniotaitė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 216 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis