Po turiningai praleistos vasaros sėkmingai tęsiame projekto „Žadiname blėstančią atmintį“ (Old memory shake OLMES”) veiklas, kuriame dalyvauja MČTAU, partneriai iš Estijos, Suomijos ir Lietuvos. Rugsėjo 25 d. aktyviausi projekto dalyviai ir naujai prisijungę senjorai testavo projekto partnerių iš Suomijos Laura universiteto parengtas mobiliąsias užduotis atminčiai lavinti.

Pagal partnerių pateiktą žaidimų testavimo metodiką, susirinkę MČTAU senjorai kruopščiai atlikinėjo užduotis ir fiksavo savo pasiekimus, grupuodami pastebėtus vaizdus, įsimindami matytus žodžius ar spręsdami pasirinkto sudėtingumo Sudoku žaidimus.

Suomių partnerių SENTAB parengtos mobiliosios programėlės (APP‘s) lavina ne tik atmintį, pastabumą, uždavinių sprendimą, bet gerina ir vyresniųjų suaugusiųjų naudojimosi informacinėmis technologijomis įgūdžius. Tai didina pasitikėjimą savimi, leidžia lengviau prisitaikyti modernėjančiame skaitmeniniame pasaulyje.

Seminaro dalyviai įsipareigojo toliau tęsti užduočių sprendimą namuose ir APP‘s programėlėmis sudominti savo artimuosius ar bičiulius. Kitas susitikimas planuojamas spalio mėnesio pabaigoje.

MČTAU senjorus, norinčius išbandyti minėtas užduotis, prašome kreiptis į projekto vadovę Reginą e.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Su savimi reikia turėti išmanųjį telefoną arba planšetę su Android sistema.

Regina Dovidavičiūtė, projekto vadovė

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 209a kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

NAUJI KLAUSYTOJAI Į MČTAU PRIIMAMI IKI RUGSĖJO 30 D. DAUGIAU SVETAINĖS SKYRIUJE „INFORMACIJA“