Vasario 20 d. Trakuose, SPA „Trasalis“ vyko Respublikinis pastatyminių šokių kompozicijų konkursas „Šypsenų vaivorykštė – 2016“. Kaip garbės svečiai, jame dalyvavo MČTAU Meninės saviraiškos fakulteto šokių grupė, vadovaujama Valerijos Stričkienės. Šventėje šoko dvylika kolektyvų iš Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Nemenčinės, Trakų.
 
Mūsų šokių grupė – jaunas kolektyvas, susibūręs vos prieš tris mėnesius. Šokėjų siekis – džiaugtis gyvenimu, lavinti kūną ir protą, skleisti gerą nuotaiką, įgyvendinti savo jaunystės svajones ir būti jaunatviškomis. Parodomųjų šokių pasirodyme jos atliko du šokius: „Lėtą valsą“ ir „Čia-čia nerimtai“. Jų šokiai paįvairino konkurso programą, šokių salė pasipuošė visomis vaivorykštės spalvomis. Atrodė, kad atėjo pavasaris, ir salėje šokio ritmu sukasi keturiolika įvairiaspalvių gėlių.
 
Į pirmąjį viešą pasirodymą mūsų šokėjas lydėjo energingoji MČTAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė. Jai buvo patikėtos konkurso vertinimo komisijos pirmininkės pareigos. Rektorė sugalvojo daug įvairių nominacijų kolektyvams, gražiai pasveikino šventės dalyvius, padėkojo mažaisiais šokėjais besirūpinantiems tėveliams, žiūrovams ir šventės organizatoriams. Visi kolektyvai buvo apdovanoti prizais – taurėmis.
 
Populiariausia buvo mūsų šokių grupės vadovė Valerija Stričkienė, atvežusi į konkursą net keturis įvairaus amžiaus šokėjų kolektyvus. Visų žiūrovų ir dalyvių simpatijas pelnė mažiausia jos šokėjėlė – trejų metukų Austėja. Nuoširdžiai dėkojame mūsų mylimai vadovei Valerijai už nuoširdų triūsą ir pasitikėjimą, už didelį norą dalinti save kitiems. Labai džiaugiamės, kad mūsų pirmieji žingsniai buvo įvertinti „Drąsiausio kolektyvo“ nominacija ir prizu –  taure. Visos šokėjos buvo apdovanotos konkurso vertinimo komisijos pirmininkės – mūsų rektorės „aukso“ medaliais.
 
Izabelė Janina Bražiūnienė, Meninės saviraiškos fakulteto dekanė