Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose vyko tradicinė Vaikų ir jaunimo šokių šventė „Pavasario žiedai – 2016“. Šventę pradėjo MČTAU Meninės saviraiškos fakulteto ir vaikų lopšelio – darželio „Žvangutis“ jungtinė šokėjų grupė, atlikusi kompoziciją „Senelė mūsų jauna“. Tai buvo netikėta ir įspūdinga renginio įžanga – ilgai netilo plojimai senjorėms ir jų jau pažįstamiems vaikučiams, kartu koncertavusiems Motinos dienos proga Edukologijos universiteto aktų salėje. MČTAU šokėjos tarsi pamokė šokti mažuosius ir perdavė šokio estafetę vyresniems vaikams ir jaunimui.
 
Šventėje dalyvavo vienuolika įvairių stilių šokių moksleivių ir jaunimo kolektyvų. Mažieji pašoko linksmąją „Polkutę“, o mūsų „senelės“ – „Čia-čia-čia nerimtai“. Abu šokiai buvo sutikti labai šiltai ir palydėti skambių ovacijų. Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų direktorius Romualdas Juozapaitis nuoširdžiai padėkojo už bendradarbiavimą ir puikų pasirodymą vaikų ir jaunimo šokių šventėje-koncerte „Pavasario žiedai – 2016“.
 
Šventės organizatorė – Kultūros rūmų šokių kolektyvo „Risoluto“, vaikų lopšelio – darželio „Žvangutis“ šokėjų ir MČTAU šokių grupės vadovė Valerija Stričkienė, neseniai atšventusi savo gimtadienį. Sveikiname Valeriją, džiaugiamės ir dėkojame už jos nuoširdumą ir rūpestingumą, linkime geros sveikatos ir kūrybinio polėkio!
 
Izabelė Janina Bražiūnienė, Meninės saviraiškos fakulteto dekanė,

Kontaktai

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Studentų g. 39, 125 kab.
08106 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. 8 676 21 601

www.mctau.lt

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT457290000001700205

Žemėlapis

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETUI – 25-ERI!